Hlavní obsah

Vypadl mi z letadla pasažér, oznámil věži suše pilot

Pilot šestimístného letadla Piper PA 46 z americké Floridy si užil ve čtvrtek nepříjemné chvilky. Během letu mu ve výšce přes 600 metrů nad mořem vyskočil nedaleko Miami z letounu pasažér. Policisté doposud skokana neobjevili, ale předpokládají, že je mrtvý.

Vypadl mi z letadla pasažér, oznámil věži suše pilot

Úřady muže identifikovaly jako 42letého Gerarda Nalese z ostrůvku Key Biscayne. Právě kousek od tohoto místa pasažér vyskočil z letadla. Policejní mluvčí Javier Baez uvedl, že muži zákona po Nalesovi pátrají z helikoptér i na lodích.

Pilot volal řídící věž přibližně ve 13.30 hod. Letadlo letělo ve výšce přes 600 metrů a zhruba 10 kilometrů jihovýchodně od letiště Tamiami, když pilot věži oznámil, že má otevřené zadní dveře u letadla a vyskočil mu pasažér.

Podle Baeze byl kromě pilota Nales na palubě sám. Vyšetřovatelé uvedli, že v tuto chvíli nemají důvod domnívat se, že došlo k trestnému činu.

Komunikace mezi pilotem a řídící věží

Pilot: Mám otevřené dveře a pasažéra, který vypadl z letadla. Jsem šest mil od Tamiami.

Řídící věž: Řekl jste, že pasažér vypadl z letadla?

Pilot: Přesně tak, pane. Otevřel zadní dveře a prostě vypadl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků