Hlavní obsah

VIDEO: Moderátor šokoval kolegyni, požádal ji o ruku v přímém přenosu

Televizní zprávy texaské stanice KAMC zpestřila minulý týden nečekaná melodramatická vsuvka. Meteorolog z konkurenční televize KLBK Matt Laubhan v přímém přenosu požádal o ruku nic netušící moderátorku KAMC Emily Leonardovou.

VIDEO: Moderátor šokoval kolegyni, požádal ji o ruku v přímém přenosu

Leonardovou šokovalo už to, že viděla svého snoubence, který hlásí zprávy o počasí pro jinou televizi, za pultem "sporťáků". Laubhan poté požádal diváky, aby se pohodlně usadili a sledovali, jak rozpláče mladou ženu. "Doufejme v dobrém," dodal.

Poté označil Leonardovou za "sladké, nepředvídatelné, bláznivé děvče, které na tomto programu vídáte každé ráno a která je mou životní láskou". Nato Laubhan přistoupil k Leonardové, poklekl a požádal ji o ruku. Poté před zapnutými kamerami ještě zažertoval, že samozřejmě nemusí odpovědět ihned.

Třesoucí se moderátorka řekla několikrát "ano", než jí Laubhan nasadil prsten a zeptal se jí: "Ty jsi to fakt netušila?" Leonardová řekla, že ne, načež poznamenala: "Máš na sobě mojí rtěnku." "Nemyslím si, že to nějak vadí," odvětil v přímém přenosu její snoubenec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků