Hlavní obsah

VIDEO: Bush finišuje v úřadu, natočil video se svým psem

Prezident Spojených států George Bush se loučí se svým úřadem a všemi Američany, v lednu jej nahradí nově zvolený prezident Barack Obama. A Bushovo loučení je opravdu ve velkém stylu. Nechal si natočil rozlučkový klip z Bílého domu, ve kterém sám vystupuje. Hlavní hvězdou je však jeho pes Barney.

VIDEO: Bush finišuje v úřadu, natočil video se svým psem

Čas Vánoc je v Bílém domě také časem tradiční Barneyho kamery, speciálního pořadu, který má za cíl vtipnou formou přiblížit život v Bílém domě. Kolik Američanů však toto dílko považuje za vtipné, je velmi těžké určit.

Zvláště když se Bushova popularita na konci jeho druhého prezidentské mandátu propadla na historické dno. Vánoční klip však Bushovi oblíbenost zřejmě příliš nezvýší. 

I letos se chtěl podělit s Američany o své zážitky, tentokrát si pro ně připravil epizodu, jak Barney provedl vánoční výzdobu Bílého domu. Sváteční a rádoby komické video je zároveň loučením rodiny Bushových s jejich dočasným bydlištěm - Bílým domem i se všemi Američany.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků