Hlavní obsah

Victoria Beckhamová je nejzbytečnější celebritou

Tvůrci show The Death of Celebrity, kterou vysílá britská televize Channel 4, si položili otázku, kolik mediálních hvězd jsou skutečné osobnosti a kolik z nich si hoví na výsluní jen proto, že únavně zásobují bulvár pikantnostmi. Na základě ankety mezi diváky sestavili autoři pořadu žebříček deseti nejzbytečnějších celebrit v ostrovní říši.

Victoria Beckhamová je nejzbytečnější celebritou

Palmu vítězství si odnesla bývalá členka skupiny Spice Girls Victoria Beckhamová, která po rozpadu skupiny nic nedokázala, žije z bývalé slávy a publicitu si zajišťuje výroky typu "Za celý život jsem nepřečetla jedinou knihu."

Druhou příčku obsadil její stejně starý manžel David, jemuž Britové zazlívají, že mediální prezentaci dává přednost před výkony na fotbalovém hřišti. Jako třetí se na žebříčku umístila modelka Katie Priceová alias Jordan, která si stejně jako bývalá zdravotní sestra a televizní moderátorka Abi Titmussová, jež se umístila čtvrtá, udělala kariéru a získala si popularitu díky svým pikantním aférám se slavnými muži.

Na pátou pozici mezi zbytečnými mediální celebrity zařadili diváci stanice Channel 4 předsedu Tonyho Blaira, po něm následuje vítěz čtvrté série britské verze Velkého bratra Jade Goody, sedmá je britská královská rodina, osmá další modelka proslulá svými vnadami a přítulností Jodie Marshová, na deváté místo pak účastníci ankety zařadili všechny, kteří se kdy mihli před kamerou v reality show Big Brother a od té doby se na stránkách bulváru ochotně vyjadřují k čemukoliv.

Přehlídku desítky nepotřebných uzavírá Rebecca Loosová a vrhá tím jen další stín na vítěznou dvojici manželů Beckhamových. Bývalá osobní asistenta Victoriina manžela se totiž mezi hvězdné osobnosti vyšvihla tím, že reportérům barvitě líčila sexuální radovánky s Davidem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků