Hlavní obsah

Vendula Svobodová je Ženou roku, porazila Bílou a Maxovou

Vendula Auš Svobodová (37) získala titul Žena roku Celine 2009. S velkým náskokem porazila zpěvačku Lucii Bílou a topmodelku Terezu Maxovou, které skončily za ní.

Vendula Svobodová je Ženou roku, porazila Bílou a Maxovou

Soutěž Žena roku Celine 2009 nese jméno popové star Celine Dion. Vendula Auš Svobodová patřila mezi padesát nominovaných českých žen, které musely splňovat tři podmínky: elegance&šarm, osobitost a smysl pro dobré skutky.

„Jednou už jsem v přímém televizním přenosu anketu o ženu roku vyhrála, bylo to v roce 2004. A letos se to povedlo zase. Vůbec jsem to nečekala, ani jsem o hlasování nevěděla. Všem moc děkuji za hlasy,“ řekla při přebírání ceny.

Tulipány z Holandska

Organizátoři chtěli Vendule udělat radost jejími oblíbenými květinami tulipány a konvalinkami. A pěkně se u toho zapotili. „Žluté a červené tulipány, ze kterých byla uvázaná kytice, jsme nechali přivézt z Holandska. Ovšem s konvalinkami byl problém. Ty sehnat nešly," řekl Novinkám jeden z organizátorů Jakub Hladký.

Vendula Svobodová si na večer oblékla luxusní šaty světového návrháře Johna Galliana. „Byla nádherná! Tygří šaty z nové kolekce 2010 od Galliana si Vendy přivezla z Vídně, doplnila je střevíčky od Prady a decentními šperky,“ dodal Hladký.

Na druhém místě v anketě Žena roku se umístila zpěvačka Lucie Bílá, třetí skončila topmodelka Tereza Maxová, čtvté místo si odnesla ředitelka nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová a páté místo patří topmodelce Heleně Houdové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků