Hlavní obsah

Vendula Svobodová a Petr Svoboda: drsná válka pokračuje

Vdova po Karlu Svobodovi Vendula Auš Svobodová (37) a jeho syn Petr Svoboda (29) ani po třech letech od smrti skladatele neplánují smír. Na křtu nové desky dosud nevydaných písní Karla Svobody se ani nepozdravili.

Vendula Svobodová a Petr Svoboda: drsná válka pokračuje

Petr Svoboda dal dohromady nevydané nahrávky svého otce. Desku s názvem Já tu stojím dál se rozhodl vydat k třetímu výročí úmrtí Karla Svobody. Potřeboval k tomu souhlas Venduly a ta mu ho ochotně dala. Ani to ho ale neobměkčilo a s Vendulou nadále komunikovat neplánuje.

"Ani mě nepozdravil," řekla Novinkám na křtu desky v K.U. baru Vendula Auš Svobodová.  "Přijde mi to směšné. Přes média mi posílá vzkazy a osobně nedokáže ani pozdravit," vysvětluje. "Mě akorát pozdravila jeho manželka," dodal manžel Venduly Patrik Auš.

"Když někoho nemám rád, tak ho prostě nezdravím. Přetvařovat se neumím. Na mém vztahu s Vendulou se nic nemění, každý si  jdeme svojí cestou," řekl Novinkám Petr Svoboda.

V médiích se několikrát nechal slyšet, že by rád měl hezký vztah se svým bratrem Jakubem Svobodou - synem Venduly a  karla Svobody.

"Všude říká, jak by chtěl vídat Kubu a ani na křtu mu neřekl ahoj," dodala.

Vendula den třetího výročí úmrtí Karla Svobody nesla těžce. "Samozřejmě se člověku v hlavě rojí vzpomínky, není to úplně lehký den," dodala. Navštívila hrob svého exmanžela i své zesnulé dcery Klárky na hřbitově Aldašín v Jevanech . Na oba hroby dala květiny a zapílila svíčku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků