Hlavní obsah

Ve Filadelfii utekla kráva z živého betlému, dvakrát během jednoho dne

Policisté z americké Filadelfie měli ve čtvrtek plné ruce práce s krávou, která utekla z živého betlému u jednoho z tamních kostelů. Podle zpravodajského serveru MLive zvíře vzalo roha hned dvakrát. Jednou ho strážníci našli na dálnici, podruhé ve čtvrtém patře jednoho z městských parkovišť.

Ve Filadelfii utekla kráva z živého betlému, dvakrát během jednoho dne

Toulavý sudokopytník jménem Stormy se vydal na dobrodružnou cestu poprvé zhruba ve dvě hodiny ráno, kdy byl spatřen na dálnici. Tam pro něj přijeli policisté, kteří jej odvedli zpět ke kostelu.

Ačkoliv nahánění krav není zrovna nejtypičtější aktivitou policistů, tamní strážníci museli ten samý den Stormy hledat znovu. Nezbedná kráva totiž zase utekla.

Tentokrát ji našli ve čtvrtém patře jednoho z tamních parkovišť. "Znáte to, ráno vstanete a říkáte si, jak je policejní profese náročná, a pak naháníte krávu. Nakonec si však řeknete, že už to aspoň máte za sebou a už to nebudete muset nikdy dělat,“ vtipkovali policisté na svém Twitteru.

Podle listu Philadelphia Inquirer musel někdo záměrně otevřít bránu, ovce a osel však v betlému zůstali.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků