Hlavní obsah

Váchová, Belohorcová a Karas jedli červy a brouky

Lucie Váchová, Zuza Belohorcová a Josef Karas pojídali červy a brouky. Poprvé v životě zkusili pokrm, na kterém si běžně pochutnávají obyvatelé exotických zemí. "Jsem překvapený, chutná to skvěle," řekl Novinkám druhý nejkrásnější muž světa Karas.

Váchová, Belohorcová a Karas jedli červy a brouky

Pořadatelé pražské žvýkačkové podávali hodně netradiční raut. Servírovali se brouci, červi a další havěť, na kterou se většina lidí nechce ani dívat, natož ji jíst. Po červech byly ihned k dispozici pepermintové žvýkačky. "Nebojím se toho. Zkusím to poprvé v životě, ale zkusit se má přece všechno," řekl Novinkám druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas a dokonce s broukem na jazyku zapózoval.

"Jsem překvapený, chutná to jako karamel. Je to fakt dobrý. Ten červ nic moc, ale brouk byl sladký, " komentoval Karas.

Pro Zuzu Belohorcovou a Lucii Váchovou to byla také premiéra. "Nikdy jsem nic takového nejedla. Ani na dovolené v Thajsku jsem červy nezkusila. Kdybych ztroskotala někde na opuštěném ostrově, asi by mi nic jiného než brouky jíst nezbylo," řekla Novinkám Belohorcová.

Gábina Partyšová nebo Míša Ochotská byly ochotné se s talířkem plným červů a brouků vyfotit, ale to bylo vše. "Fakt bych to nedala. Stačí mi to vidět a už mi není dobře," smála se Partyšová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků