Hlavní obsah
Pyšný majitel úspěšného nevěstince Dennis Hof plánuje otevřít další podnik, tentokrát zaměřený na milovníky sci-fi. Foto: Profimedia.cz

V Nevadě vzniká nevěstinec pro milovníky sci-fi

V americkém státě Nevada vzniká nezvyklý nevěstinec. Zařízení nacházející se nedaleko proslulé oblasti 51, kde podle mínění některých lidí americká armáda prováděla pitvy mimozemšťanů, se zcela zaměří na fanoušky sci-fi. Informovala o tom televizní stanice ABC News.

Pyšný majitel úspěšného nevěstince Dennis Hof plánuje otevřít další podnik, tentokrát zaměřený na milovníky sci-fi. Foto: Profimedia.cz
V Nevadě vzniká nevěstinec pro milovníky sci-fi

V tematickém nevěstinci by měly dojít naplnění sexuální fantazie spojené například s filmovou sérií Star Wars či seriály Star Trek anebo třeba Battlestar Galactica.

"Fanoušci Hvězdných válek tu budou stát kilometrové fronty," myslí si majitel chystaného podniku Dennis Hof, který už provozuje nejúspěšnější nevadský hanbinec Moonlite Bunny Ranch ve městě Carson City.

Nevada je jediným americkým státem, kde je prostituce legální. V Hofových představách bude nový podnik obdobou galaktického baru z čtvrté epizody filmové série Star Wars.

Zákazníci budou například moci strávit čas s prostitutkou představující princeznu Leiu, která jako ve slavné filmové scéně bude mít zlaté bikiny a bude spoutaná řetězy. Anebo se budou moci sami moci převléct za záporného Dartha Vadera a užívat si s dámou v kostýmu imperiální vojačky.

Zotročená prinzecna Leia v šesté epizodě filmové série Star Wars

Nevěstinec podle televizní stanice ABC News koneckonců vzniká na samotě v krajině, která připomíná pouštní planetu Tatooine z filmové ságy Star Wars. Kromě něj je ještě na místě benzinová pumpa, parkoviště pro kamiony a samoobsluha.

Z vězení až k navrhování sci-fi kostýmů

"Múzou" projektu je nechvalně proslulá Heidi Fleissová, která v 90. letech minulého století dodávala luxusní prostitutky hollywoodským hvězdám, což jí vyneslo pobyt ve vězení. Nyní se stylizuje do role mimozemské bordelmamá a navrhuje vesmírné kostýmy a další pomůcky pro zaměstnankyně nevěstince. Inspirací jí přitom je mimo jiné filmový hit Avatar.

"Potřebujeme sexy mimozemšťanky, jako byly v Avataru," podotkla Fleissová. Nikdo prý naopak nestojí o navazování sexuálních kontaktů s vesmírnými monstry jako z vesmírného hororu Vetřelec, uvedla stanice ABC News.

O zákazníky nebude nouze

Hof je přesvědčen, že nový nevěstinec nebude mít nouzi o zákazníky. Podle něj se budou rekrutovat z lidí typu vědátorů, které zobrazuje komediální seriál Teorie velkého třesku. I v jeho nevěstinci Moonlite Bunny Ranch představují velkou skupinu zákazníků hráči počítačových her.

"Muži si totiž kvůli počítačům a hrám někdy nevypěstují společenské dovednosti, jaké mívali dříve," podotýká Hof. A právě takovým zákazníkům podle něj dodají sebedůvěru různé kostýmy.

"Největší sexuální orgán, který máme, je v naší hlavě. Pokud se snažíte prožít svou fantazii, nikomu to neubližuje. Trochu se pobavíte a pak jdete domů," uvedl majitel zařízení, v němž by se měla objevit i židle kapitána Kirka z velitelského můstku vesmírné lodi Enterprise ze seriálu Star Trek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků