Hlavní obsah

V Coloradu se vytvořila 14hodinová kolona na burger, dopravu řídila policie

Obrovský nápor zákazníků zaznamenala v pátek nově otevřená pobočka rychlého občerstvení In-N-Out v coloradské Auroře. Milovníci burgerů tam čekali v autech v koloně 14 hodin, odhadla policie, která na místě musela řídit dopravu, píše server televizní stanice Fox 5 Atlanta.

V Coloradu se vytvořila 14hodinová kolona na burger, dopravu řídila policie

Před první provozovnou tohoto kalifornského řetězce ve městě se vytvořila u drive-thru dlouhá fronta vozů, které částečně blokovaly i okolní komunikace. Podle odhadů bylo na místě více než tisíc aut.

„Mnoho lidí se ptá, jak je kolona dlouhá. Je to těžké odhadnout. Co víme, je, že řada automobilů se táhne dvakrát okolo celého areálu pobočky. Momentálně je dlouhá zhruba dva a půl až tři kilometry a čekací doba je asi 14 hodin,“ zveřejnila na sociální síti aurorská policie.

Na místě korigovalo dopravu šest policistů, k žádným výrazným komplikacím podle nich ale nakonec nedošlo, uvádí server listu The Denver Post. Zástupci pobočky se s policisty sešli ještě před jejím otevřením, aby dopravní problémy eliminovali. Podle jejich očekávání se během víkendu prodá 60 tisíc burgerů.

Policie zároveň vyzvala obyvatele, aby k občerstvení využili i jiná bistra ve městě. Populární řetězec In-N-Out, založený v roce 1948, otevřel v pátek dvě nové provozovny, kromě té v Auroře ještě v Colorado Springs.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků