Hlavní obsah
 

Úřady zveřejnily video ze zadržení zpěváka Biebera

Americké úřady zveřejnily videozáznam z lednového zadržení popového zpěváka Justina Biebera v Miami, kde se podle policie pod vlivem alkoholu zúčastnil nelegálních automobilových závodů. Na části videa, které na internetu umístily zpravodajské servery, je patrné, jak devatenáctiletý idol mladých dívek nejistým krokem podstupuje test na alkohol.

 
Úřady zveřejnily video ze zadržení zpěváka Biebera

Na zhruba desetihodinovém záznamu je však Bieber jen v několika scénách. Vidět je například to, jak v cele dělá kliky. Některé záběry ale úřady na žádost právníků popové hvězdy nezveřejnily. K vidění mimo jiné není to, jak Bieber močí do odběrové nádoby kvůli drogovému testu.

Justin Bieber

Foto: Mario Anzuoni/files, Reuters

Obžaloba viní Biebera z bezohledné jízdy a tvrdí, že řídil bez platného řidičského průkazu, pod vlivem drog a při zatýkání kladl odpor. Příští pondělí by na Floridě měl v této věci začít proces.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Police prohledávala dům zpěváka Justina Biebera v Los Angeles

Video: Reuters

Skandály spojené s divokými večírky v poslední době zastínily Bieberovu hudební aktivitu. V polovině ledna policie našla v jeho domě u Los Angeles kokain. Prohlídku jeho příbytku vyvolalo udání, že na sousedův dům házel Bieber vajíčka. Když policisté hledali důkazy svědčící o údajném vandalismu, objevili v domě kokain. Podle médií nepatřila droga Bieberovi, ale rapperu Lil Zaovi, který patří k nejbližším Bieberovým spolupracovníkům.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků