Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Tyranosaurus se vydal ven z karantény a překvapil policisty

Komickou situaci zachytil jeden z obyvatelů španělské Murcie. Na ulici skoro půlmilionového města se totiž procházel tyranosaurus. Ve skutečnosti se samozřejmě jednalo o člověka v převleku, který vyrazil v době karantény vynést odpadky a trochu se vyvětrat. Ani dinosaurus však neunikl policejní hlídce.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Tyranosaurus se vydal ven z karantény a překvapil policisty

Video na svém twitterovém profilu v pondělí zveřejnila policie z města na jihovýchodě země. Tyranosaura oslovila policejní hlídka v době, kdy ve Španělsku platí omezený pohyb na veřejných místech. Lidem je povoleno cestovat pouze do práce a z práce, na nákup a povolen je také pohyb v rámci pomoci ostatním lidem.

Oblek dinosaura ve své podstatě slouží jako hodně velká rouška a člověk uvnitř byl zachycen i na dalších videích. Na ulici je tak možné spatřit bizarní situace, kdy prehistorický velikán vynáší odpadky nebo venčí psa.

Tamní policie navíc vzala situaci s humorem a k videu přidala melodii z kultovní ságy Jurský park. Zároveň však na občany apeluje, aby během karantény zůstavali doma a vycházeli ven pouze v nejnutnějších případech.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků