Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Toaletní papír se krade i na prestižní adrese

Kvůli šíření nákazy novým koronavirem a možné karanténě berou lidé nejen v České republice supermarkety útokem. Kromě trvanlivých potravin jde na dračku také toaletní papír, kterého může být nedostatek. Ztrácet se tak začal i z kancelářské budovy v centru Londýna, kde sídlí rovněž prestižní společnosti.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Toaletní papír se krade i na prestižní adrese

V kancelářském komplexu Walbrook sídlí mnoho renomovaných společností včetně finančních a právnických kanceláří či pojišťoven. Ani prestižní adresa však nezachránila asi 120 rolí toaletního papíru, které se podle managementu budovy z objektu tento týden ztratily.

Správa budovy tak vyzvala sídlící firmy, aby upozornily svoje zaměstnance, kteří si toaletní papír a dezinfekční prostředky pravděpodobně odnáší domů.

„Byli jsme vyrozuměni od správy budovy, že se ze společných toalet ztrácí toaletní papír a dezinfekční prostředky z dávkovačů. Každý, kdo bude přistižen při krádeži, musí počítat s vyvozením následků jeho jednání,” rozeslala zaměstnancům email sídlící firma.

Britové se do obchodů vrhli po varování šéflékaře Chrise Wittyho, který minulý týden oznámil, že koronavirus bude zabíjet.  Obyvatelé se po oznámení zamířili do obchodů. Z regálů rychle zmizeli především právě toaletní papíry, mýdla a dezinfekce. Z potravin především trvanlivé potraviny jako rýže, těstoviny a kuskus.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků