Hlavní obsah

Tereza Pergnerová se těší na další VyVolené

Moderátorka Tereza Pergnerová je opět na vrcholu. Uvádí populární rozhlasový pořad, věnuje se svému pětiletému synovi a zanedlouho bude opět uvádět druhou řadu reality show VyVolení.

Tereza Pergnerová se těší na další VyVolené

Před několika lety obdobně úspěšnou dráhu Terezy Pergnerové zastavila závislost na heroinu. Všichni nad ní zlomili hůl a nad drobnou blondýnkou se zavřela voda.

Když koncem léta minulého roku však doslova povstala z popela, mnozí nevěřili, že vše zvládne. Tereza však úspěšně odmoderovala tříměsíční reality show a před zraky celého národa dokázala, že její pevná vůle dokázala doslova zázrak.

VyVolení jsou voda na její mlýn

"Byla jsem asi jediný člověk, který stoprocentně věřil, že to dokážu. Ostatní mi věřit nemohli. Mám z toho, co se mi podařilo, velkou radost. Moc se ale zpátky neohlížím. Raději se dívám dopředu na věci, které mám před sebou," svěřila se Pergnerová.  

Proto se už nemůže dočkat, až se rozběhne druhá řada VyVolených. "Strašně moc se těším. Mám spoustu nových nápadů a už se nemůžu dočkat, až se rozjedeme naostro, protože reality show je typ pořadu, který jako by mi byl dělaný na míru. Vždy, když tam šlo o poctivé emoce, tak to byla voda na můj mlýn a prožívala jsem to naplno," usmála se moderátorka.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků