Hlavní obsah
 

Svatba v balónu měla pro novomanžele nešťastný konec

Svou pondělní romantickou svatbu v horkovzdušném balónu si Jonathan Narcisse se svou novomanželkou Kerin představovali asi trochu jinak. Zhruba 20 minut poté, co si řekli své „ano“, je totiž čekalo pořádně tvrdé a neplánované přistání. Všichni účastníci letu z nehody vyvázli bez vážných zranění, informoval televizní kanál CBS8.

 
Svatba v balónu měla pro novomanžele nešťastný konec

Podle vyjádření Jonathana Narcisse odnesl vítr balón zhruba kilometr a půl mimo původní kurz. Pilot se pak snažil několikrát přistát na jiném místě, ale nedařilo se mu to. Poryv větru pak údajně rozkýval koš balónu, a proto došlo k nouzovému přistání na zahradě jednoho domu na předměstí San Diega.

Všech 14 pasažérů naštěstí neutrpělo žádná vážná zranění, pouze jeden si stěžoval na mírnou bolest zad a byl převezen do nemocnice Pomerado. Na místo přijeli zástupci amerického Federálního leteckého velení, kteří teď nehodu vyšetřují.

Mnohým by tento nepříjemný zážitek pokazil dojmy z jejich svatby, nikoliv však novomanželům Narcissovým. „Příští rok oslavíme naše výročí seskokem padákem. A pokud bych se někdy ženil znova, tak to bude opět v balónu,“ uvedl Jonathan Narcisse v rozhovoru pro pobočku NBC v Los Angeles.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků