Hlavní obsah

Student si vyzkoušel porodní bolesti. Dlouho to nevydržel

V nejednom partnerském svazku zazněla od lepší polovičky poznámka, že muž by jistě porod a s ním spojené bolesti nevydržel. To samé doma slyšel jeden americký student medicíny, a tak se rozhodl, že vyzkouší, jak na tom opravdu je.

Student si vyzkoušel porodní bolesti. Dlouho to nevydržel

Jonny Wade se do experimentu pustil na simulátoru na univerzitě v Tennessee za přihlížení svých spolužáků. Jeden z nich seděl za ním, držel ho a s úsměvem na rtech mu mezitím, co se zvyšovala zátěž, radil, ať dýchá.

Wadeovi bolest očividně nedělala dobře a ani ne po 20 sekundách to vzdal. Se spolužáky si předem dohodl signální slovo, které vysloví ve chvíli, kdy už bude chtít skončit. Nebylo to ale tak snadné.

„Snažil jsem se ho vykřiknout, ale prostě to nešlo ven,“ prozradil Američan. Chvíle utrpení si tak nedobrovolně prodloužil, než slůvko „ananas“ dostal z úst.

„V minulosti jsem si mnohokrát ublížil při extrémních sportech, ale tohle s tím nejde srovnat. Myslím si, že simulátor navíc není tak krutý, protože je to umělá bolest. Řekl bych, že při opravdovém porodu je bolest mnohem hlubší, vnitřní,“ dodal Wade.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků