Hlavní obsah

Šťastná Kateřina Sokolová si s přítelem pořídila "miminko"

Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová a její přítel Robert Hájek mají nový přírůstek do rodiny. A vše se událo jako blesk z čistého nebe. Kateřina a Robert mají tříměsíční štěňátko Jack russel teriéra. Pořídit si ho ale nebylo jejich svobodné rozhodnutí. Byl to nečekaný dárek od kamarádů k Robertovým narozeninám.

Šťastná Kateřina Sokolová si s přítelem pořídila "miminko"

„Takový dárek se ale nedá odmítnout. Okamžitě jsme se s ním spřátelili a je pro nás relaxací a ohromnou zábavou,“ svorně přiznávají Katka i Robert.

A přestože jsou oba pracovně velmi vytížení, pejsek nikterak nestrádá. V období, kdy je Katka pracovně v zahraničí, o psa je dobře postaráno. Robert, kterého si nečekaný narozeninový dáreček získal jedním letmým pohledem, vodí svého mazlíčka dokonce i do práce.

„Když jsem ho přinesl domů, podíval se na nás těmi svými kukadly a bylo rozhodnuto, že si ho necháme,“ svěřil se nadšený Robert, dle jehož slov je to jeden z nejhezčích narozeninových dárků jeho života.

A problém nebyl ani při výběru jména. Jelikož se jednalo o Robertův dárek, měl právo prvního výběru. A honosný Richard hladce prošel.

„Richard je jeho oficiální jméno, ale spíše je zvyklý na Richie, to je takové měkčí na zavolání. Někdy ale musíme pořádně houknout, aby poslechl,“ vysvětluje Sokolová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků