Hlavní obsah
 

Soutěžící zpíval, i když mu voskem depilovali chlupy na celém těle

Nejrůznější talentové soutěže, zaměřené především na zpěv, se vysílají po celém světě a jsou založeny na stejném principu. Turecká televize však nyní přináší svým divákům unikátní podívanou nazvanou Neskutečné karaoke. Soutěžící v ní zpívají, zatímco se s nimi dějí velmi nepříjemné věci, informoval server thesun.co.uk.

 
Soutěžící zpíval, i když mu voskem depilovali chlupy na celém těle

Krutá soutěž se stala v Turecku velkým hitem. Jejím smyslem je, aby soutěžící co nejlépe odzpívali některý ze známých tureckých či světových hitů a to i přes to, že během zpěvu zažívají fyzickou nebo psychickou bolest.

Jeden z účastníků show, Mustafa Ersin Ana z Istanbulu, si doslova prošel peklem. Při interpretaci milostné písně mu totiž organizátoři nechali voskem depilovat celé jeho bujně zarostlé tělo. Na hruď mu pak položili obří tarantuli a malého hada.

Muž se zdál být ze začátku celkem v klidu, když však zjistil, co ho čeká, v jeho očích se objevila nervozita a strach. Pohledem jako by prosil asistentky, které mu tělo pokrývaly depilačním voskem, aby už skončily. S každým strhnutým pásem se pak jeho zpěv proměnil v bolestné zavytí.

Ostatní si také užili

Zatímco Mustafa zvládl svůj úkol relativně statečně a jeho zpěv zůstal i přes prožitá muka stále zpěvem, u jiných soutěžících se jejich výkon změnil ve směsici kvílení a hysterického smíchu.

BEZ KOMENTÁŘE: Soutěžící spustili do nádrže s vodou s kajmany, ještěry a hady

Na vítěze kuriózní soutěže čeká osobní automobil. Těžko ale posoudit, jestli za takovýchto podmínek není jednodušší nový vůz oželet, nebo si na něj půjčit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků