Hlavní obsah
 

Slezte z mého trávníku! Muž přerušil tiskovou konferenci australského premiéra

Australský premiér se ve čtvrtek rozhodl oznámit vládní plán na podporu stavebnického sektoru a vybral si k tomu rozestavěnou čtvrť ve městě Googong. Ještě než stihl oznámit, že vláda napumpuje do stavebnictví 700 milionů australských dolarů (zhruba 11 miliard korun), vylezl z jednoho z domů naštvaný muž, kterému novináři stáli na trávníku.

 
Slezte z mého trávníku! Muž přerušil tiskovou konferenci australského premiéra

„Můžete slézt z toho trávníku?“ ozval se a pozornost novinářů se okamžitě obrátila od premiéra Scotta Morrisona k neznámému a nepříliš dobře naladěnému muži.

„No tak, právě jsem to přesil,“ vysvětlil důvod svého rozpoložení. Morrison se jen usmál a pokynul novinářům, aby se všichni posunuli. „Všechno v pohodě, díky,“ pronesl premiér.

Muž, který očividně nechtěl dělat problémy, jen ho rozmrzelo, když se mu na čerstvě zasetém trávníku procházela skupina víc než deseti lidí, pak spokojeně zvedl palec se slovy „sorry, kámo“.

Vláda, které během pandemie přišla o značnou část popularity, se snaží rozhýbat ochromenou ekonomiku. Balíček, které premiér ve čtvrtek po krátkém přerušení představil, představuje dotace na renovace bydlení a novostavby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků