Hlavní obsah
 

Skončil pod jedoucím vlakem, jako zázrakem vyvázl bez škrábance

Incident, při němž muž uvízl pod více než kilometr a půl dlouhým jedoucím nákladním vlakem, se odehrál na vlakovém nádraží ve městě Banakata ležícím v indickém státě Uttarpradéš. Muž si chtěl údajně zkrátit cestu, to se mu však vymstilo. Naštěstí vyvázl bez zranění.

 
Skončil pod jedoucím vlakem, jako zázrakem vyvázl bez škrábance

Muž minulou středu údajně spěchal na vlak, který měl odjíždět ze vzdálenějšího kolejiště. Místo toho, aby k přesunu využil přilehlý most, rozhodl se zkrátit si cestu a podlézt pod nákladním vlakem, jenž stál hned vedle.

Nešťastník si ale bohužel nevšiml, že se nákladní vlak zrovna chystal k odjezdu. Jeho kola se dala do pohybu ve chvíli, kdy se muž nacházel přímo pod ním. V ten moment už mu nezbylo nic jiného, než nehybně ležet a doufat, že všechno dobře dopadne.

Lidé, kteří stáli opodál, na muže křičeli, aby se v žádném případě nehýbal a vyčkal, až celá vlaková souprava projede. Poté k vystrašenému muži ihned přispěchali, aby mu pomohli dostat se z kolejiště ven.

Celá řada svědků podle agentury AP následně vypověděla, že byl zcela jistě v podnapilém stavu. Z děsivého incidentu však vyvázl bez jediného škrábance.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků