Hlavní obsah
Frýdek-Místek hledá opět nejlepší štrúdl Foto: www.fmplnychuti.cz

Sklenaříková: Miss se od modelky dost liší

Mezi manekýnkou a vítězkou soutěže královny krásy je obrovský rozdíl, soudí slovenská modelka Adriana Sklenaříková, která bude příští sobotu předsedat porotě ve finále soutěže o titul Miss Europe v Paříži.

Frýdek-Místek hledá opět nejlepší štrúdl Foto: www.fmplnychuti.cz
Sklenaříková: Miss se od modelky dost liší

"Manekýnka musí být hlavně fotogenická. Miss reprezentuje svoji zemi, musí být krásná, elegantní, inteligentní. Země se za svou Miss nesmí stydět," vysvětlila Sklenaříková.

Žena, která je pro mnohé ztělesněním krásy, tvrdí, že sama by o titul Miss nikdy nemohla soutěžit, protože už sám princip soutěže by ji paralyzoval. Je tam prý moc tlaku. "A taky bych nemohla vystoupit před ostatní a říct - já jsem nejkrásnější," dodala.

Krásky hlavně v Brazílii

Na Miss Europe v Paříži bude Sklenaříková spolu s dalšími členy poroty vybírat z 36 kandidátek, mezi nimiž jsou i druhá česká vicemiss Edita Hortová a první vicemiss Slovenska Tatiana Krčméryová. Jako porotci mají pomáhat třeba zpěvák Charles Aznavour nebo módní návrhář Paco Rabanne.

Sklenaříková se domnívá, že nejkrásnější dívky na světě jsou v Brazílii a ve Venezuele, ale velmi krásné lze prý najít i ve skandinávských zemích.

Dívky, které soutěží o titul Miss Europe 2005, se v těchto dnech na sobotní velký večer připravují ve francouzském alpském středisku Tignes, kde se dolaďuje nácvik programu. Předtím strávily několik dní natáčením, fotografováním a pořizováním interview na tuniském ostrově Džerba.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků