Hlavní obsah

Setkání s královnou jako čest? Ani náhodou, řekl si malý chlapec

Jen málokdo na světě může říct, že se osobně setkal se samotnou královnou. Téhle pocty ale chtěl být za každou cenu ušetřen malý chlapec, který měl panovnici Alžbětě II. na oficiální akci předat květiny. Jeho boj byl ale marný.

Setkání s královnou jako čest? Ani náhodou, řekl si malý chlapec

Při odhalení nového památníku vojákům, kteří bojovali v Afghánistánu a Iráku, se měl malý klučina setkat tváří v tvář s královnou Alžbětou II. i princem Philipem. Obvykle se každý v takovéto chvíli snaží o co nejlepší chování, chlapeček však na etiketu neměl čas ani náladu.

S příchodem královny se snažil ženě v uniformě, která byla nejspíš jeho matkou, za každou cenu vykroutit a dát se na útěk. Potkat královnu a jejího manžela pro něj byl podle všeho nepříliš hezký zážitek.

Královnu i jejího manžela prince Philipa chlapcův urputný boj rozesmál, a i když to jeho matku stálo více úsilí, než zprvu předpokládala, Alžběta II. nakonec květiny obdržela.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků