Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Řidička se bránila útoku divoké kočky, kvůli své reakci skončila v kritickém stavu

S vážnými zraněními skončila žena, která ve floridském Cocoa West v USA vyskočila během couvání ze svého vozu přímo pod jeho kola. Američanka tvrdí, že se bránila útoku divoké kočky, která jí údajně do vozu skočila a napadla ji. Vozidlo však ženu přejelo, podle serveru ClickOrlando je v kritickém stavu.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Řidička se bránila útoku divoké kočky, kvůli své reakci skončila v kritickém stavu

Žena podle tamní policie zrovna opouštěla parkoviště, když do jejího vozidla vnikla jedna z pouličních koček. Prý byla v šoku, když na ni zvíře začalo útočit, a tak jediné, co ji v ten moment napadlo, bylo otevřít dveře a rychle vyskočit ven.

To se však ukázalo jako osudová chyba, neboť se dostala pod kola vlastního jedoucího automobilu a utrpěla mnohem vážnější zranění, než by jí svými drápy uštědřila rozzuřená kočka.

"When the ambulance picked her up she was screaming," explained Mary Blackmon, who lives across the street from the victim. "You could see, look like tire prints on her stomach."

Zveřejnil(a) Fox 32 Chicago dne 6. leden 2018

„Je velmi neobvyklé, že někomu do auta skočí zvíře a začne na něj útočit. Ještě více pak to, že člověk vyskočí a nechá se přejet vlastním autem,“ řekl serveru ClickOrlando policista Channing Taylor.

„Vozidlo následně pokračovalo v jízdě až do té doby, než narazilo do jednoho ze zaparkovaných aut stojících opodál,“ dodal.

Floridská policie uvedla, že žena při nehodě utrpěla vážná zranění a do nemocnice ji musel transportovat vrtulník. Podle nejnovějších zpráv je v kritickém stavu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků