Hlavní obsah
 

Putin chtěl zaujmout fyzičkou v posilovně, vzal si tepláky za 80 tisíc

Chtěl si získat přízeň voličů, místo toho je ale spíš naštval, píše americký web Business Insider. Ruský prezident Vladimir Putin si byl zacvičit v posilovně ve vládní rezidenci v Soči, aby ukázal, jak skvěle je na tom s fyzičkou, povedl se mu ale lehký přešlap – jeho luxusní cvičební úbor v očích průměrného Rusa vyvolal nejspíš jen závist.

 
Putin chtěl zaujmout fyzičkou v posilovně, vzal si tepláky za 80 tisíc

Cenu sportovního outfitu, ve kterém Putin týrá své mužné tělo v posilovně po boku premiéra Dmitrije Medvěděva, vyčíslil Business Insider v přepočtu na téměř 80 tisíc korun, a to bez trička a tenisek.

Souprava pochází z dílny italského návrháře Loro Piana, který se specializuje na kašmír a vlnu.

Ruský prezident Vladimir Putin v tělocvičně s premiérem Dmitrijem Medvěděvem

Foto: Ria Novosti, Reuters

Business Insider si všímá skutečnosti, že zatímco Rusko blokuje dovoz západních výrobků, prezident si bez rozpaků obleče luxusní italský úbor.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

Putin se na Krymu potápěl k vraku byzantské lodě

Video: Reuters

Vladimir Putin se vytrvale snaží dbát o svůj obraz coby ruského bohatýra, který vyniká v řadě oborů. Byl například archeologem na anektovaném Krymu, v Soči střílel góly v ruském hokejovém dresu nebo se potápěl v Černém moři a našel pár amfor. V roce 2012 Putin zaujal letem na deltaplánu, jímž prý chtěl navést bílé jeřáby na cestu do teplých krajin. Loni osvědčil svou pověst obětavého ochránce přírody, když vypustil do volné přírody trojici mláďat vzácného tygra amurského.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků