Hlavní obsah
Stig přivezl v tanku petici s miliónem podpisů za návrat Clarksona do Top Gearu Foto: Novinky/Reuters

Před BBC přijel tank, „The Stig“ přivezl petici za návrat Clarksona

Před londýnské sídlo BBC v pátek přijel tank s mužem oblečeným jako legendární závodní jezdec „The Stig“ z pořadu Top Gear. Doručil vedení televize petici požadující vrácení moderátora Jeremyho Clarksona do motoristického pořadu.

Stig přivezl v tanku petici s miliónem podpisů za návrat Clarksona do Top Gearu Foto: Novinky/Reuters
Před BBC přijel tank, „The Stig“ přivezl petici za návrat Clarksona

Online petici, pod níž do pátečního odpoledne připojil podpis necelý milión lidí, zorganizoval novinář Harry Cole z politického blogu Guido Fawkes. Cole stál i za pátečním kouskem, kdy Londýnem projížděl tank. Jednalo se o jeho další pokus, jak dostat Clarksona zpět do pořadu Top Gear.

„Milión lidí ho pořád chce zpět do vysílání. Čísla mluví sama za sebe. My ho nebudeme obhajovat, ale lidé ho milují a chtějí ho vidět na BBC v neděli večer, tak to všechno zastavte, přestaňte rozčilovat diváky a vraťte ho zpátky do telky,“ uvedl v pátek Cole.

Clarkson měl ve čtvrtek dle serveru The Daily Mirror na charitativní akci, kde se dražilo dle jeho vyjádření „poslední kolo“ na trati Top Gearu, publiku říct, že očekává, že ho BBC propustí.

Vysílání Top Gearu bylo pozastaveno po Clarksonově odstavení z pořadu kvůli jeho roztržce s produkčním, kterému měl nadávat a udeřit ho kvůli jídlu. [celá zpráva]

O jeho osudu v BBC by měl příští týden rozhodnout generální ředitel Tony Hall. Pořad se mohl vysílat i dál jen s moderátory Hammondem a Mayem, ti to však odmítli. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků