Hlavní obsah

Politik požádal v přímém přenosu televizní debaty přítelkyni o ruku

Ve Spojených státech není nic neobvyklého, že muž požádá svou partnerku o ruku například během sportovního utkání, kdy celý stadión na velkoplošné obrazovce nervózně sleduje, jak se žena rozhodne. K podobnému kroku se uchýlil i americký politik a demokratický kandidát na starostu za Rhode Island Christopher Young.

Politik požádal v přímém přenosu televizní debaty přítelkyni o ruku

Ten se své dlouholeté přítelkyně Kary Russová zeptal, zda se nestane jeho ženou, přímo během přímého přenosu politické televizní debaty.

Krátce poté, co Young v televizi požádal Russovou o ruku, se objevily spekulace o tom, že se jednalo spíše o předem dobře promyšlený plán, než o překvapení pro jeho milou. Někteří lidé se totiž domnívají, že romantické gesto politik použil k nahnání hlasů dojatých divaček.

Kary Rossová je přitom Youngova přítelkyně již řadu let a zároveň je manažerkou jeho politické kampaně. Nervózní Young nejdříve poděkoval všem za podporu a sdělil, že je čas začít novou životní etapu, poté od řečnického pultu vyřkl onu zásadní otázku. Když Kara z hlediště odpověděla, že si ho vezme, rozeběhl se za ní.

Ačkoli byla celá žádost o ruku chvílemi trochu rozpačitá, zvlášť ve chvíli, kdy se nedařilo prsten s velkým briliantem vyndat z krabičky a novopečená snoubenka svému nastávajícímu musela pomoci, nakonec vše dopadlo jako v pravém hollywoodském filmu. Christopher poklekl a Kaře prsten nasadil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků