Hlavní obsah

Podle právníka Dary Rolins se zpěvačka vdově neomluvila, ale vyjádřila lítost

Zpěvačka Dara Rolins se v dopise zaslaném ženě zesnulého muže, kterého srazila v neděli autem, neomluvila, ale pouze vyjádřila lítost, řekl její advokát Robert Vladyka.

Podle právníka Dary Rolins se zpěvačka vdově neomluvila, ale vyjádřila lítost

"Kdyby se omlouvala, mohlo by to ale vyznít, jako že nehodu zavinila a nyní se omlouvá. Napsala, že je jí líto, co se stalo," dodal právní zástupce zpěvačky.

„Řidič motocyklu se vyhýbal díře na cestě a vjel do protisměru, kde se střetl s vozem Dary Rolins," popsal nehodu Novinkám advokát Robert Vladyka. Sanitku pro muže, u kterého byla první diagnóza "jen" zlomená noha, zavolala podle Vladyky Dara.

Jakou rychlostí zpěvačka jela, se zatím neví. "Výsledky vyšetřování zatím nejsou. S ohledem na tragickou smrt řidiče v nemocnici bude vyšetřování rozsáhlejší. Alkohol podle mých informací nebyl ani u jednoho z účastníků, " říká advokát.

"Žádné obvinění doposud nebylo sděleno. Policie zatím Daru k podání vysvětlení nevyzvala. Nejsou dokončeny znalecké posudky,"dodal pro Novinky Vladyka.

 Dopis Dary Rolins ženě zesnulého muže
Vážená paní R.,
ráda bych k oslovení přidala dobrý den, ale vím, že „dobrý“ není a dlouho nebude, protože jste při sobotní tragické dopravní nehodě přišla o nejbližšího člověka.
Nechci psát o tom, že ani pro mne „dobrý“ není a už nikdy zcela nebude, protože i mě tato tragédie zasáhla tak, jako doposud nic v mém životě.
Nevím, jak přijmete tyto moje řádky, které píši, abych Vám vyjádřila upřímnou soustrast a hluboké politování nad ztrátou Vašeho manžela, a které prosím berte také jako snahu o první kontakt s Vámi. Je pro mě těžké v této emočně vypjaté chvíli říkat či psát cokoli, a tak Vám znovu opakuji, že je mi skutečně opravdu nesmírně líto, co se při nehodě událo a jak to nezvratně změnilo Váš život a život Vaší rodiny.
Na tomto místě cítím za potřebné Vás ujistit, že se nebudu vyhýbat jakékoliv zodpovědnosti, která z vyšetřování této tragédie vyplyne.
Doufám, že přijmete tento můj dopis jako vyjádření opravdové upřímné soustrasti nad ztrátou Vašeho manžela. Je mi to hluboce líto.
S úctou Darina Rolincová
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků