Hlavní obsah
 

Pilot předstíral havárii letadla, aby požádal svoji milovanou o ruku

Pilot Ryan Thompson využil společného letu soukromým letadlem s přítelkyní k tomu, aby ji požádal o ruku. Zvolil při tom dost neobvyklý způsob. Předstíral poruchu letadla. Jeho životní láska si tak nejdříve myslela, že oba zemřou, namísto toho ale skončila živá, zdravá a se zásnubním prstenem.

 
Pilot předstíral havárii letadla, aby požádal svoji milovanou o ruku

Ryan Thompson vzal svoji přítelkyni na příjemný vyhlídkový let nad Chicagem, po několika minutách letu, ale předstíral poruchu. Své přítelkyni Carlie Kennedyové řekl, že přestalo fungovat řízení a podal jí krizový manuál, aby mu přečetla další postup.

Z natočeného videa, které si Thompson nahrál na skrytou kameru v kokpitu, je zřejmé, že Carlie byla vyděšená, ale přítele poslechla a začala předčítat. „Píše se tady, že prsteny mohou být nespojené a měli bychom zahájit zásnubní proceduru. Velící pilot je odhodlán být dobrým partnerem. Poznámka... bude tě vždy milovat a ctít. Odpověz.... vezmeš si mě?“

Teprve v tu chvíli Kennedyové dochází, že celá krizová situace byla jen vtip a že s letadlem je vše v naprostém pořádku. Se smíchem a úlevou proto přijímá zásnubní prsten, který Thompson vytáhl ze své kapsy, a říká mu své ano.

Nápadité zásnuby se odehrály už v únoru, ale video zachycující celou událost nahrál Thompson na Youtube teprve před několika dny. Nevěsta pro Chicago Sun-Times následně uvedla: „V ten moment jsem vážně věřila tomu, že se něco děje s letadlem a že havarujeme. Nikdy jsem ale nebyla naštvaná, ani na vteřinu.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků