Hlavní obsah

Pavlovčinová se po rozchodu s Etzlerem poprvé raduje, vyhrála konkurz do muzikálu

Zpěvačka Radka Pavlovčinová (23) má po několika měsících smutku konečně důvod k radosti. Poté, co se s ní rozešel ženatý herecký kolega Miroslav Etzler (46), neměla do čeho píchnout a marně obcházela konkurzy.

Pavlovčinová se po rozchodu s Etzlerem poprvé raduje, vyhrála konkurz do muzikálu

Ani kapela Elán si mladou Slovenku nepřála ve svém novém díle Osmý světadíl. V úterý jí ale byla konečně přiklepnuta hlavní role v konkurenčním projektu Quasimodo v Divadle Hybernia. „Jsem hrozně šťastná," svěřila se Novinkám Pavlovčinová.

O hlavní ženskou roli Esmeraldy Pavlovčinová bojovala mimo jiné i s misskou Jitkou Válkovou nebo objevem Michala Davida Alžbětou Bartošovou. „Jitka je sice pěvecky hodně nadaná, ale ve srovnání s Radkou je na tom pohybově o hodně hůř," prozradil Novinkám tvůrčí tým muzikálu Quasimodo.

„Radku bereme všemi deseti, ale nevylučujeme ani účast Jitky v našich dalších projektech," dodali tvůrci muzikálu. Mezi ty patří také mladí hudebníci Jakub Prachař a Jan Maxián ze skupiny Nightwork.

Muzikál se začne zkoušet o prázdninách. Vedle Radky Pavlovčinové bude hlavní roli Esmeraldy zkoušet také Markéta Procházková, přítelkyně finalisty první řady SuperStar Tomáše Savky. Premiéra je naplánována na 11. listopad 2011.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků