Hlavní obsah

Jeden z pasažérů letu z Washingtonu do Denveru společnosti Frontier Airlines tvrdí, že minulý týden natočil během letu UFO. Z okénka se mu podařilo zachytit objekt, který vypadal jako jasně zářící koule.

Pasažér natočil UFO z letadla

Údajné UFO natočil pasažér letu 725 nad Virginií. Podle monitoru, který je v letadle na každém sedadle, byla v tu chvíli výška letadla necelých osm kilometrů a rychlost kolem 650 kilometrů za hodinu.

Bílá tečka se podle cestujícího hýbala různými směry. Záběry jsou roztřesené, letadlo totiž prolétalo oblastí turbulence, a kameraman tak měl potíže udržet objekt v záběru. Ve chvíli, kdy začal záběr oddalovat, údajné UFO zmizelo.

Fanoušci záhad se přou, o jaký objekt by se mohlo jednat. Jiné letadlo to být nemůže, není totiž možné, aby se nacházelo tak blízko jiného letounu. Navíc tomu neodpovídá ani tvar nebo světelná signalizace. Podle tvaru by se mohlo jednat o meteorologickou sondu, v tom případě je ovšem nejasné, jak mohla tak rychle zmizet.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků