Hlavní obsah
Ukradený dort Paris Hiltonové. Foto: Profimedia.cz

Paris Hiltonové ukradl zloděj narozeninový dort, rozdal ho bezdomovcům

Když Paris Hiltonová slavila minulý týden třicáté narozeniny, na oslavy se vloudil zloděj a odnesl si narozeninový dort. Teď ho věnoval bezdomovcům. Dort zmizel jen půl hodiny poté, co 15. února Paris sfoukla svíčky. A nešlo jen o ledajaký dort, byla to údajně specialita za 3 200 dolarů (cca 57 000 Kč).

Ukradený dort Paris Hiltonové. Foto: Profimedia.cz
Paris Hiltonové ukradl zloděj narozeninový dort, rozdal ho bezdomovcům

Zloděj se prostě vplížil do místnosti a v nestřeženém okamžiku s dobrotou odkráčel. Teď se na Facebooku představil jen jako "Paz" a napsal: "Dneska ráno jsem se probudil a měl jsem v obývacím pokoji dort. Je veliký. Je růžový. Je na něm napsáno ´Paris´. A chutná fantasticky."

Paris nestačila stylovou růžovou sladkost ani ochutnat.

Foto: Profimedia.cz

Paz cukrářský výtvor rozkrájel a podával ho bezdomovcům v centru Los Angeles. Na Facebook poslal řadu fotografií a poznámek o dortu a vysvětlil: "Bylo to hodně neskutečných pár dní: 12 560 novinových článků, 322 zpráv na různých televizních kanálech, 147 žádostí o rozhovor. Dort začal žít vlastním životem. Bál jsem se o svou bezpečnost, a tak jsem se rozhodl, že s tím nechvalně proslulým dezertem podniknu jednu poslední cestu. Vydali jsme se na jih po dálnici 101, až jsme dorazili do známé losangeleské uličky chudých. A zde sága zcizeného pečiva našla svůj sladký konec."

Exkluzivní dort pro Paris Hiltonovou k třicátinám.

Foto: Profimedia.cz

Paz podle údajů FemaleFirst dort, na jehož vrchu nechyběl ani elegantní střevíček z marcipánu, rozkrájel na 125 dílků a bezdomovcům je podával na bílých papírových talířcích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků