Hlavní obsah
Martin Oliva s Věstonickou venuší Foto: Jiří Smutný

Paris Hiltonová je na sex příliš líná

Herečka a dědička hotelového impéria Paris Hiltonová o sobě tvrdí, že je v milostných hrátkách příliš líná. Právě proto prý dává přednost pouhému líbání. Hvězda to podle zpravodajského serveru Ananova prozradila časopisu Rolling Stones.

Martin Oliva s Věstonickou venuší Foto: Jiří Smutný
Paris Hiltonová je na sex příliš líná

Třiadvacetiletá blondýna, která se díky svému chování na veřejnosti pasovala do role sexuální dračice, tvrdí, že k milostným radovánkám nemá příliš blízko.

"Ve skutečnosti nejsem sexuálně založená osoba," přiznala Hiltonová a dodala, že na sexu jí příliš nezáleží. Pokud by prý prožívala vztah, s přítelem by se věnovala různým činnostem, ne výhradně sexu, jak by se mohlo na první pohled zdát. "Třeba bychom se dívali na televizi. Jsem líná, raději se líbám," doplnila.

Paris však trvalou známost v současnosti nemá. V minulosti se stýkala například s modelem Jasonem Shawem či zpěvákem Nickem Carterem, s nímž se rozešla letos v červenci. [celá zpráva]

Provokativní Hiltonová se chystá do světa hudby, na začátek příští roku připravuje své album. Kromě vlastních skladeb převezme osvědčené písně světově známých hudebníků a skupin, neměl by chybět jeden z hitů skupiny Blondie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků