Hlavní obsah
Ostravský dům roku 2014. Svět techniky. Dolní oblast Vítkovice. Foto: Josef Zajíc

Pamela Andersonová se provdá za exmanžela

Proslulá plavčice z Pobřežní hlídky Pamela Andersonová hodlá opět vstoupit do manželského svazku se svým bývalým chotěm, rockovým zpěvákem Tommym Leem. Informaci přinesl americký časopis Star.

Ostravský dům roku 2014. Svět techniky. Dolní oblast Vítkovice. Foto: Josef Zajíc
Pamela Andersonová se provdá za exmanžela

"Jsou spolu a plánují svatbu," tvrdí jejich přátelé navzdory tomu, že Pamela letos v únoru prohlásila, že se vzdá mužů, aby se mohla starat o své dva syny, sedmiletého Brandona a o rok mladšího Dylana. List The Sun v dubnu navíc napsal, že se Tommy Lee stýká s modelkou Naomi Campbellovou.

"Moje rodina je opět pohromadě. Pamela a děti jsou už jednou provždy doma," řekl údajně Tommy blízkému příteli.

Magazínu Star se také podařilo vypátrat, že milenci plánovali svatbu již začátkem dubna v Las Vegas, ale na poslední chvíli své rozhodnutí změnili. Obě hvězdy a jejich manažeři se odmítli k zamýšlenému sňatku vyjádřit.  

Bouřlivé manželství

Tommy a Pamela se poprvé brali v roce 1995 v mexickém Cancunu jen čtyři dny po své první schůzce a šest týdnů poté, co se poprvé potkali.

Po bouřlivém vztahu se rozešli v roce 1998, kdy byl někdejší bubeník kapely Mötley Crue také na šest měsíců uvězněn za fyzické napadení Andersonové, která před dvěma lety také přiznala, že se od Tommyho nakazila žloutenkou typu C po užití stejné tetovací jehly.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků