Hlavní obsah

Osvaldová i po padesátce chodí bez podprsenky, Pártlová vystavila silikony

Textařka a manželka skladatele Ondřeje Soukupa Gábina Osvaldová se pyšní kyprými tvary a na své bujné poprsí je hrdá. I ve svých šestapadesáti letech klidně chodí bez podprsenky. Její chráněnkyně z X Factoru Martina Pártlová (29) se má čím chlubit také. Je pyšná na své nové silikony.

Osvaldová i po padesátce chodí bez podprsenky, Pártlová vystavila silikony

Gábina Osvaldová si oblékla černé lehce průsvitné tričko, které její vnady ještě více zdůrazňovalo. Jedna z nejlepších českých textařek se nemá za co stydět a je vidět, že zemská přitažlivost zatím ještě nepůsobí.

Svými ňadry se na představení připravovaného muzikálu Johanka z Arku chlubila také zpěvačka Martina Pártlová. Před třemi týdny si nechala prsa zvětšit a upravit, a i když má od lékařů nařízeno nosit minimálně měsíc specielní podprsenku, rady si k srdci moc nebere. Na akci si oblékla tričko s hlubokým výstřihem a po speciální stahovací podprsence nebylo ani známky. "Odkládám ji jen když jdu do společnosti, doma ji nosím," tvrdila. Partlová si na zevnějšku zakládá. Kromě prsou si nechala odstranit váčky pod očima a má uměle prodloužené vlasy. 

Obnovený muzikál Johanka z Arku v nové úpravě, s novou scénou i kostýmy bude mít premiéru v divadle Kalich 14. září. V titulní roli se budou střídat Lucia Šoralová s Bárou Basikovou, která je po porodu syna Theodora v kondici a vypadá naprosto skvěle.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků