Hlavní obsah

Opilec si přijel na policii pro řidičák s kocovinou

Pětašedesátiletý Rakušan zapomněl, že ráno je moudřejší večera. Poté, co ho policisté obvinili z řízení pod vlivem alkoholu, neváhal, vzal si náhradní klíčky od svého auta a odjel na policejní stanici, aby si tam stěžoval. Problém byl v tom, že mu na rameni ještě stále seděla pořádná opice.

Opilec si přijel na policii pro řidičák s kocovinou

Policisté zastavili postaršího řidiče s podezřením na řízení v opilosti a zabavili mu řidičák a klíčky od auta. Rozčílený řidič došel pěšky domů, popadl náhradní klíčky od auta a vrátil se pro vůz. Jak uvádí agentura Reuters, dojel pak na policejní velitelství vysvětlit, proč byl podle jeho názoru zákrok policistů neoprávněný.

"Když se muž snažil s policisty debatovat o tom, co se stalo, všimli si, že je stále ještě pod vlivem alkoholu," řekl policejní mluvčí. Muži zákona ani na okamžik nezaváhali a neodbytného řidiče obvinili z řízení v opilosti podruhé.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků