Hlavní obsah
Listovalo se i knihou Straka v říši entropie. Foto: Jitka Sopperová

Nicole Kidmanová podrazila Chanel

Australská herečka Nicole Kidmanová loni propůjčila za sedm a půl miliónu dolarů svou tvář světové módní značce Chanel. Na veřejnosti teď smí propagovat oblečení a kosmetiku výhradně tohoto zvučného jména. Nedávno však fotografové herečku přistihli, jak od svého přítele, režiséra Anthonyho Minghellyho, přebírá náramkové hodinky značky Vacheron Constantin Egerie.

Listovalo se i knihou Straka v říši entropie. Foto: Jitka Sopperová
Nicole Kidmanová podrazila Chanel

Fotograf, jemuž se podařilo Nicole s hodinkami zvěčnit, byl pozván na natáčení hereččina posledního hitu The Stepford Wives. A právě Nicolin nejnovější projekt je podporován švýcarskou společností Vacheron Constantin.

Manažerům módního gigantu Chanel nevadí, že jejich celebrita, držitelka filmového Oscara za film Hodiny, vlastní klenoty konkurenční firmy. Kriticky se dívají pouze na fakt, že se s nimi nechá fotografovat a nevědomky tak dělá reklamu konkurenci, čímž porušuje podmínky smlouvy.  

Hrozí jí pokuta

"Fotograf byl poctěn, ale novinář v redakci šílel. Všechny fotky zakázali k distribuci," potvrdil deníku New York Post zdroj z natáčení.

"Nicole podporuje pouze produkty značky Chanel," sdělil oficiálně hereččin mluvčí.

Mluvčí společnosti Vacheron Constantin však vidí situaci jinak. Fotografie hollywoodské hvězdy hodlá firma použít na své výstavě v Ženevském muzeu při příležitosti dvoustého padesátého výročí od svého vzniku. Pro Kidmanovou by to mohlo znamenat zrušení kontraktu s Chanelem, navrácení peněz a navíc zaplacení pokuty.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků