Hlavní obsah
Odchycené prase putovalo na stanici na zadním sedadle policejního vozu. Foto: North Ridgeville Police Department

Muže pronásledovalo neodbytné prase

Když policistům z městečka North Ridgeville v americkém státě Ohio volal muž vracející se nad ránem domů, že ho sleduje neodbytné divoké prase, předpokládali celkem logicky muži zákona, že bude volající opilý nebo má halucinace. Policejní hlídka se ale po příjezdu na místo nestačila divit.

Odchycené prase putovalo na stanici na zadním sedadle policejního vozu. Foto: North Ridgeville Police Department
Muže pronásledovalo neodbytné prase

O neobvyklém případu informovala policie z North Ridgeville na svém facebookovém účtu. „V sobotu v 5:26 ráno jsme odpovídali chlapíkovi, který očividně musel být opilý a na cestě z baru,“ stojí v úvodu policejní zprávy.

Policistům se nelze divit, muž je totiž informoval, že je vytrvale sledován prasetem. O to větší překvapení na policisty čekalo, když dorazili na místo. Hlídka narazila na „velmi střízlivého“ a velmi vyděšeného muže a na prase, které vytrvale poklusávalo za ním.

At 5:26 this morning we received a call from a male who stated that he was walking home on Center Ridge from the Train...

Zveřejnil(a) North Ridgeville Police Department dne 19. květen 2018

Mužům zákona se nakonec podařilo prase odchytit a převézt na stanici, kde strávilo den za mřížemi v psích kotcích. Následně bylo předáno majiteli, kterému uteklo.

Snímek policisté zveřejnili i proto, aby předběhli případné vtipálky. „Jsme si vědomi ironie výrazu ´prase v policejním autě´, takže teď, kdokoliv si myslí, že by byl vtipný, je ve skutečnosti neoriginální,“ stojí na policejním Facebooku závěrem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků