Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Muže bez roušky vykázali v Kalifornii z restaurace. Pro kuře se vrátil se zbraní

Když ve středu odmítli zaměstnanci restaurace v kalifornské Pasadeně obsloužit muže, který neměl roušku, a vyzvali ho k odchodu, netušili, že se co nevidět do podniku vrátí opět bez roušky. Napodruhé ale držel v ruce zbraň a požadoval po obsluze, aby mu vydala objednané jídlo. Pak bez placení odešel.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Muže bez roušky vykázali v Kalifornii z restaurace. Pro kuře se vrátil se zbraní

Incident se odehrál ve středu v podvečer v restauraci Roscoe’s House of Chicken and Waffles. Muž bez roušky požadoval to, co restaurace nabízí – tedy kuře a vafle.

Vzhledem k protikoronavirovým opatřením ho zaměstnanci odmítli obsloužit a dodali, že se může vrátit, až si roušku opatří. Krátce nato se muž do obchodu skutečně vrátil. Roušku neměl, zato třímal v ruce zbraň.

„Naběhl přímo na mě, mířil na mě zbraní a říkal, ať mu strčím to kuře do pytlíku,“ uvedl kuchař Robert Gonzalez pro regionální televizi KABC, která o případu informovala.

Muž nepožadoval žádné peníze ani nic dalšího, jen ještě v restauraci sebral lahvičku se sirupem na své vafle. Následně odešel. „Málem jsem byl zastřelený kvůli stupiditě,“ poznamenal kuchař Gonzalez.

Provozní restaurace Angela Prietová uvedla, že i když se situace teď může zdát humorná, v daný okamžik byla v jejích zaměstnancích malá dušička. Nikdo nemohl tušit, co muž se zbraní udělá.

Ironií osudu právě absence roušky umožnila policistům získat z bezpečnostních kamer podobu pachatele. Teď po něm usilovně pátrají.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků