Hlavní obsah

Muž požádal přítelkyni o ruku před vyprodaným stadiónem, ona mu utekla

Když má muž dojem, že sedí vedle své životní lásky, tak poslední, co by chtěl zažít, je odmítnutí při žádosti o její ruku. A to celé platí dvojnásob ve chvíli, kdy okolo vás sedí 18 200 lidí sledujících, jak se vaše milá rozhodne.

Muž požádal přítelkyni o ruku před vyprodaným stadiónem, ona mu utekla

Fanoušek hokejového týmu NY Rangers Nick se rozhodl překvapit svou přítelkyni Melissu romantickým gestem a požádal ji při vyprodaném hokejovém zápase v hale Madison Square Garden o ruku.

Na velký box informující o stavu skóre nechal napsat pro svou milou vzkaz: "Melisso, budeš mou modrotričkovou nevěstou? S láskou Nick". Zatímco dvojici celou dobu zabírala kamera, Nick si připravil prstýnek a požádal svou přítelkyni o ruku i přímo.

Melissa však v úleku jen cosi znechuceně zamumlala, ze svého místa vstala a začala odcházet. Pak už bylo možné pouze spatřit Nicka, jak vstává a snaží se svou přítelkyni zastavit.

Rangers zápas zázračně otočili

Žádost o ruku proběhla při valentýnském zápasu mezi New Yorkem Rangers a Tampou Bay Lightning v neděli 14. února. Mnoho lidí sice diskutuje o tom, zda nebyla tragikomická scéna zinscenovaná, ale většina lidí se staví za to, že jen zahrál klíčovou roli stres a celý výjev byl tak pro vdavekchtivého fanouška řádně trapný.

Nicka ale může uklidňovat aspoň to, že jeho trapas zřejmě povzbudil hokejisty New Yorku. Ti sice už s Tampou prohrávali 0:2 a ve chvíli žádosti o ruku hráli 2:2, ale poté se postavili na nohy a Tampu přestříleli jednoznačně 5:2.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků