Hlavní obsah
 

Motocyklista to vzal přes most po obloukové konstrukci, za plného provozu

Hitem internetu se stalo video, kdy si motocyklista natočil, jak přejíždí po obloukové konstrukci mostu v severoslovenském městě Bytča. O případ se ovšem zajímá i slovenská policie.

 
Motocyklista to vzal přes most po obloukové konstrukci, za plného provozu

„Předmětné video jsme přijali jako podnět a prověřujeme ho,“ uvedla mluvčí žilinské policie Jana Balogová.

K případu odvysílala reportáž slovenská televize Joj, která upozornila, že pod motocyklistou byla frekventovaná silnice, chodník a řeka.

„Je to adrenalin, velmi pěkný kousek,“ připustil dopravní expert Maroš Palesch. Jedním dechem však dodává, že podobné kaskadérské kousky na místa, kde hrozí nebezpečí nejen pro jezdce, ale i pro řidiče, nepatří. „Tohle doporučuji dělat na uzavřené trati. Tentokrát to vyšlo, ale příště se to nemusí povést,“ dodal Palesch.

Most ve Veľké Bytče

Foto: Profimedia.cz

Konstrukce mostu, po níž jezdec projel, je široká něco přes metr. Jeden z oslovených obyvatel Bytče hodnotil výkon motorkáře velmi negativně. „To je na zabití, ne že je to riskantní. Kluci jsou v dnešní době sebevrahové,“ uvedl.

„I když se pohyboval mimo vozovku, pokud by ztratil rovnováhu, mohl spadnout přímo na silnici a mohlo to mít vícenásobné fatální důsledky,“ konstatoval dopravní expert.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků