Hlavní obsah
 

Mnohonásobná babička vypadá v 75 letech jako žena o 30 let mladší

Když deník Daily Mirror zveřejnil před časem novou fotografii své 75leté přispěvatelky Miriam Stoppardové, okamžitě se objevily narážky na její vzhled. Populární britská doktorka totiž vypadá jako žena o 30 let mladší. Za svou podobu ovšem nevděčí plastickým operacím, ale především pravidelnému cvičení a zdravému životnímu stylu.

 
Mnohonásobná babička vypadá v 75 letech jako žena o 30 let mladší

Miriam Stoppardová je ve své rodné zemi celkem známou postavou. Kromě lékařské praxe pracovala i jako televizní moderátorka a napsala několik knih převážně o ženském zdraví. Klíčem k úspěchu je především její vzhled. Sama totiž podle svých rad žije, a když čtenářky vidí výsledný efekt, rády jí poslechnou.

Spekulace o tom, že si k obličeji bez vrásek pomohla četnými plastickými operacemi, rázně odmítá. Před 20 lety si sice nechala drobným zákrokem upravit oči, ale od té doby žádnou operaci nepodstoupila.

„Zdědila jsem skvělé geny, zdravě jím a každý den cvičím. Jednu tajnou zbraň ale mám – mých 11 vnoučat, která mi dodávají energii. A pak je tu ještě láska, to je ten nejlepší vitamín,“ uvedla Stoppardová pro Daily Mirror.

Zachování krásy tak stojí úspěšnou lékařku spoustu dřiny, ale to není tím hlavním. Vzhled je totiž podle ní odrazem toho, jaký je člověk uvnitř. Ona sama se pak považuje za srdečného člověka.

Není sama

Podobné pozdvižení jako Miriam Stoppardová budí i Američanka Annette Larkinsová. Ta v 70 letech vypadá sotva na čtyřicet, navíc je plná energie. Za svou krásu vděčí veganské dietě a pití dešťové vody. [celá zpráva]

Také ona se rozhodla svůj vzhled zpeněžit a vydala dvě knihy a DVD o svém životním stylu.

BEZ KOMENTÁŘE: Téhle ženě je sedmdesát let!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků