Hlavní obsah

Mladík si pro žádost o ruku vybral opravdu zvláštní pozici

Originálních žádostí o ruku je dnes plný internet, jeden mladík z americké Pensylvánie měl ale nápad, který svět možná ještě neviděl. Své vyvolené totiž životní otázku položil při pro běžného smrtelníka až děsivě akrobatické poloze při józe.

Mladík si pro žádost o ruku vybral opravdu zvláštní pozici

Pětadvacetiletý Alec Horan měl všechno pečlivě naplánované. Nejprve nechal vyrobit na zakázku prsten a pak koupil letenky na Havaj. Tam svou milou vzal na pitoreskní pláž, kde se dali do cvičení jógy, kterou oba milují.

„Jsme spolu dva roky a jógu společně cvičíme opravdu často. Rádi se přitom natáčíme, abychom měli hezké záběry, je to pro nás velmi osobní,“ vysvětlil Horan minulý týden pro agenturu Caters News, proč měli puštěnou kameru.

Pro klíčový okamžik si vybral pozici, při níž držel svou milou Steph Gardnerovou na nohou, na nichž o rok mladší žena balancovala na zádech. Američanka se ve vzduchu udržela i poté, co ji otázka očividně zaskočila. Dvojice poté ještě zvládla polibek.

„Steph byla překvapená a její reakce byla úžasná. Sakra, vždyť i mně ukápla nějaká ta slza,“ dodal Horan.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků