Hlavní obsah

Metro zastavilo jen pár centimetrů od opilé ženy v kolejišti

Bezpečnostní kamera na nástupišti v Bostonu zachytila o víkendu vrávorající ženu, která spadla do kolejiště jen krátce před tím, než se z hloubky tunelu ozval zvuk přijíždějící soupravy. Cestující, kteří pád zahlédli, začali mávat na přijíždějící soupravu, která se nezadržitelně blížila k ženě. Ta kvůli silné opilosti nebyla ani schopná koordinovat své pohyby.

Metro zastavilo jen pár centimetrů od opilé ženy v kolejišti

Vše se odehrálo kolem desáté hodiny v noci, kdy krajně podroušená sedmadvacetiletá žena po nebezpečně vypadajícím pádu skončila mezi kolejemi. Jen díky mávání cestujících a pozornosti strojvůdkyně neskončila pod soupravou.

"Je zázrak, že se nezranila a že se nedotkla vodičů tak, že by ji spálil proud," uvedl mluvčí metra. Strojvůdkyně byla z celého incidentu poněkud otřesená, ale podle vyjádření jejího nadřízeného se z počátečního šoku vzpamatovala a je v pořádku.

Ovšem na internetu se okamžitě objevily hlasy, že šlo určitě určitě jen o marketingový tah podniku spravujícího veřejnou dopravu, která spolyká značný rozpočet. Proto prý potřebuje pozitivní publicitu, aby si rozpočet před veřejností obhájila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků