Hlavní obsah
Foto: Anna Čelouchová

Matka Spearsové zranila fotografa, Britney šílela

Zpěvačka Britney Spearsová doslova propadla panice, když její matka v sobotu večer porazila britského fotografa, který se vydal na stopu dvojice žen a neodbytně ji chtěl zvěčnit. Ve středu o tom informoval internetový server The Star.

Foto: Anna Čelouchová
Matka Spearsové zranila fotografa, Britney šílela

Dvaadvacetiletá zpěvačka se svou matkou Lynne právě vycházela ze zverimexu v kalifornské Santa Monice, kde si chtěla zakoupit štěně.

Obě ženy, které tentokrát nedoprovázeli osobní strážci, nasedly do jeepu, chystaly se opustit parkoviště a hodlaly se odebrat k domovu.

Vhodnost situace vycítili paparazziové, kteří se přiblížili k vozu, obklopili ho a snažili se ukořistit pár snímků blonďaté hvězdy s matkou, která svou dceru doprovází v době její rekonvalescence. Britney totiž nedávno podstoupila chirurgický zákrok kolene. [celá zpráva]

Lékaři se nejprve postarali o Britney

Lynne musela opustit volant a snažila se fotografů zbavit. Do jednoho z nich strčila. Ten nešťastně spadnul na zem a zranil si kotník.

Dvaadvacetiletá Britney okamžitě zpanikařila a dostala hysterický záchvat. Záchranka, která na místo ihned dorazila, musela nejprve ošetřit popovou princeznu, teprve potom se zabývala fotografem Colinem Reavleym, který byl podle deníku The Sun hospitalizován.

Na místo incidentu byla rovněž přivolána policejní hlídka, které Lynne musela celou záležitost podrobně vysvětlit. Podle Britneyina mluvčího roztržku rozpoutali sami fotografové svým chováním.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků