Hlavní obsah

Lupič za sebou na útěku trousil peníze

Podezřelý z loupeže v americkém Miami udělal špatně snad vše, co mohl. S autem, ve kterém vezl společně s parťákem lup, naboural. Několika lidem po sobě nezvládl sebrat klíčky od jiného auta a vytratil i většinu ukradených peněz. Pak ho zatkl jeden aktivní policista bez posil. Shrnuto podtrženo - docela špatný den.

Lupič za sebou na útěku trousil peníze

Zatčení po krádeži není nic neobvyklého. Pokud před tím ale ještě ukážete tolik vlastní neschopnosti, jako právě chycený americký lupič, spát s úsměvem na tváři nepůjdete. Lupiče monitorovala helikoptéra, která běžně hlídá dopravu, a tak ať se snažil sebevíc, z dohledu mužů zákona se nedostal.

Lupič se snažil, mimo jiných neúspěchů, ukrást auto stojící na zahradě ženě, kterou policisté identifikovali jen jako Marylin. „Měl tašku peněz v jedné ruce a druhou rukou držel kalhoty. Nejsem schopná říci, zda měl zbraň. Vykřikl na mě, ať mu dám své klíče. Běžela jsem pryč k sousedce a křičela směrem k ní, ať vezme zbraň. Vyděsil se a utekl,” řekla Marylin.

Poté, co zloděj selhal během několika pokusů zařídit si další automobil, s jehož pomocí by mohl unikat policii, zatkl jej osamocený policista, který ho na základě informací z vrtulníku vyrazil hledat do ulic. A zloděj se ani nebránil. Jeho parťáka, který zůstal v havarovaném autě, policie zatkla na místě. Oba zřejmě stáli za sérií tří loupeží, které se v oblasti za víkend odehrály.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků