Hlavní obsah
Krokodýl spolkl mobilní telefon, nyní má zdravotní problémy. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Krokodýl z akvária spolkl mobilní telefon a začal zvonit

Zaměstnanci obřího akvária v ukrajinském Dněpropetrovsku před měsícem nevěřili jedné návštěvnici, která za nimi přišla s upozorněním, že krokodýl spolkl její mobilní telefon. Uvěřili až ve chvíli, kdy čtrnáctiletý plaz Geňa začal zvonit.

Krokodýl spolkl mobilní telefon, nyní má zdravotní problémy. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Krokodýl z akvária spolkl mobilní telefon a začal zvonit

Událost se přitom seběhla velice rychle. Návštěvnice vodního centra Rimma Golovková natáhla ruku před několika týdny nad velké akvárium a chtěla si mobilním telefonem pořídit fotografii krokodýla s otevřenou pusou, když vtom jí přístroj vyklouzl z ruky přímo do úst Geni.

„Mohl to být impozantní snímek, ale nevyšlo to. Zaměstnanci byli zpočátku skeptičtí, když jsem jim to řekla, ale pak když zavolali na mé číslo, uslyšeli, že zvuk vychází z žaludku krokodýla a pochopili, že nelžu. “ řekla Golovková.

Zvíře možná čeká operace

Případ je velice podobný příběhu z pohádky Petr Pan, kde krokodýl spolkne budík, který v něm tiká. Geňa se však určitě jako v pohádce necítí, jelikož už čtyři týdny nejí a ani neměl stolici. Podle ošetřovatelů mu mobil způsobuje bolesti.

Zvíře je apatické, odmítá potravu a nehraje si se svými třemi krokodýlími kolegy, ačkoli byl do nepříjemné nehody hlavním samcem skupiny. Velice málo plave a celkově se pohybuje výrazně omezeně, sdělili ošetřovatelé. Pokud se u Geni nic nezmění, bude muset podstoupit chirurgický zákrok, při němž mu zvěrolékař odejme mobilní telefon z těla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků