Hlavní obsah

Královna Alžběta II. nažene své zaměstnance do tělocvičny

Přestože letos britská královna Alžběta II. oslavila dvaaosmdesátku, patří tato panovnice v Evropě k monarchům s nejlepší fyzickou kondicí. Totéž se ale prý nedá říct o jejích podřízených, konkrétně zaměstnancích Buckinghamského paláce. Alžběta se proto rozhodla zřídit v sídle hlavy země tělocvičnu a všechno služebnictvo, asistenty a rádce tam nahnat.

Královna Alžběta II. nažene své zaměstnance do tělocvičny

„Ve skutečnosti výzkum této problematiky vedl Lifestyle Committee (Výbor pro životní styl) a zjistil, že stovka nejlepších britských zaměstnavatelů poskytuje svým zaměstnancům tělocvičny. Královna je pyšná na to, že je jednou z nejlepších zaměstnavatelek, která má více než 450 podřízených, a cítí potřebu poskytnout jim výhody, které by mohli najít v jiných velkých firmách. Myslí si, že by tělocvična byla velmi cenným přídavkem zařízení paláce. Královna je pravděpodobně nejlepší zastánkyní zdravého životního stylu, jakého byste mohli vůbec potkat, a je si jistá, že bude tělocvična dobře využita,“ citoval britský Daily Mail nejmenovaný zdroj.

Podle zdrojů z Buckinghamského paláce se plánuje skutečně moderní zařízení plné špičkových strojů s obrazovkami na zdech. Tak, jak je to standardem v nejlepších fitness klubech po celé Británii. Zaměstnán bude v tělocvičně také profesionální trenér, který bude zaměstnance vést ke správnému pohybu a výživě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků