Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Kradla v obchodě, poté si hodiny hrála s policií na schovávanou ve stropě

Zuby nehty se bránila zatčení jistá Američanka Kristina Perkinsová. Sedmatřicetiletá žena kradla na Floridě v obchodě s potravinami, její čin byl však odhalen a na místo byla přivolána policie. Trvalo však několik hodin, než se ženu podařilo zatknout, úkryt totiž našla ve stropě obchodu.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Kradla v obchodě, poté si hodiny hrála s policií na schovávanou ve stropě

Perkinsová kradla potraviny ve čtvrtek večer v supermarketu. S lupem se vydala na toalety, což bylo podezřelé manažerovi prodejny, který se rozhodl ženu zkontrolovat. Když se však pokusil na toalety dostat, dveře byly uzamčeny a na zemi se povalovaly prázdné obaly od potravin.

Na místo přivolal policii, která však zjistila, že chybí několik stropních krytů a Perkinsová z toalety zmizela. Později byla objevena taška podezřelé, v níž byly injekční stříkačky a drogy.

Policisté museli obchod evakuovat, obávali se totiž, že žena by mohla stropem propadnout a zranit sebe či zákazníky supermarketu. Až po zhruba šesti hodinách, za pomoci žebříků a termovize, byla Perkinsová objevena ve stropě.

Následně si ženu muži zákona převzali a vznesli vůči ní několik obvinění, mimo jiné z krádeže, držení drog či bránění zatčení. Perkinsová rovněž při schovávané poškodila strop a potrubí, supermarket tak musel být kvůli opravám uzavřen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků