Hlavní obsah
Foto: Petr Kameníček

Kočky Sisy Sklovské se doma občas poperou

V bytě Sisy Sklovské to vře. Zpěvačka si totiž ke dvěma kočkám Mině a Montymu pořídila Rosťu. Stříbrný kocour, kterého dostala v Americe k narozeninám, si ve smečce bude muset nejprve vydobýt svou pozici.

Foto: Petr Kameníček
Kočky Sisy Sklovské se doma občas poperou

"Naše evropská dáma (Miňa) ho prostě nemá ráda. Rosťa si však nechce nechat nic líbit, a tak občas dojde k mohutné pranici, při které lítají chlupy a kočky se nahánějí po celém bytě. V takovém okamžiku stojím stranou. Kočky se totiž rvou tak intenzívně, že do toho vůbec nejde zasáhnout. Musím je prostě nechat, aby se vyzuřily," svěřila se Sisa.

Možná byla dříve kočkou

Sklovská kočky miluje. Dokonale si s nimi rozumí, proto se s nadsázkou domnívá, že v minulém životě byla také jednou z nich. Bere je i na pracovní cesty a hotelový personál je již zvyklý, že zpěvačku čtyřnozí miláčkové doprovází.

V jednom karlovarském hotelu jistě nezapomenou na Montyho. "Při odchodu jsem upozornila personál, aby v pokoji neotvíral okna. Pokojská na to ale zapomněla a Monty vyrazil na obhlídku. Otevřeným oknem navštívil vedlejší pokoj a postel německé turistky, které málem přivodil infarkt," zavzpomínala Sisa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků