Hlavní obsah

Kate Middletonová je krásnější než princezna Diana, rozhodli lidé

Seznamka krásných lidí, BeautifulPeople.com, uspořádala zajímavou anketu, které se zúčastnilo celkem 127 tisíc lidí. Účelem bylo zjistit, jací evropští monarchové jsou podle lidí nejkrásnější. Zahrnuti do soutěže byli i ti, kteří již nejsou mezi živými. A Kate Middletonová se v anketě těsně umístila před britskou ikonou, princeznou Dianou.

Kate Middletonová je krásnější než princezna Diana, rozhodli lidé

Ve chvíli, kdy se vdá za prince Williama, bude Kate Middletonová jednou z nejkrásnějších princezen historie. Tak aspoň soudí lidé v nejnovější anketě. Před ní se umístily pouze monacká princezna Grace (zahynula v roce 1982) a jordánská královna Ranija al-Jasínová.

Krásu princezny Grace odkývalo 91 procent hlasujících, jordánskou panovnici pak schválilo o jedno procento lidí méně. Kate Middletonová si získala 84 procent kladných hlasů a předstihla tak o dvě procenta princeznu Dianu, jejíhož syna pojme příští týden za chotě.

"Kate Middletonová není úplně typická kráska. Nicméně její styl, chování a neustálá bezchybná úprava jí získala armádu ctitelů. Tato kombinace ji v naší anketě vynesla do výšin po bok monacké princezny a jordánské královny," uvedl ředitel serveru BeautifulPeople Greg Hodge.

Mezi muži vyhrál švédský princ Carl Philip, kterého následoval další vyhlášený hezoun, monacký kníže Andrea. Britský princ Harry překvapivě porazil svého bratra Williama a uzmul tak pro sebe čtvrtou příčkou. Chybou či tradičně suchým britským žertíkem pak snad musí být 10. příčka prince Charlese, který se umístil hned za známým playboyem, monackým knížetem Albertem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků